گروه شرکتهای امید بیش از نیم قرن تجربهِ صنعت و تجارت در حوزه های خودرو، نفت و گاز، فولاد، ساختمان و صنایع آب فعالیت می نماید.

شرکت نویان بعنوان عضوی از گروه شرکتهای امید در حوزه تجهیزات دندانپزشکی ، فعالیت خود را از سال 1399 آغاز نموده است و همزمان مذاکرات تجاری با شرکتهای اروپایی و کره ای در رابطه با اخذ نمایندگی انحصاری را پیش گرفت.

پس از بررسی های تخصصی توسط کمیته فنی نویان متشکل از اساتید جراحی دهان، فک و صورت، پریودانتیکس، پروتز های دندانی و نیز متخصصان مهندسی پزشکی و بازدیدو جلسات تخصصی متعدد و دریافت بازخورد کلینیکال محصولات طی سالهای پس از آن، در نهایت قرارداد همکاری با برند Resista ایتالیا که قدمتی بیش از 75 سال در حوزه تجهیزات دندانپزشکی دارد، منعقد گردید.

نویان به معنی شاداب و تازه می باشد، نگرش ما همسو با معنای برندمان است و ما به پشتوانه پتانسیل، امکانات و تجربه متخصصین خود،  در راستای سلامت دهان و دندان هموطنانمان، محصولات ایمپلنت دندان  را برای جامعه فرهیخته دندانپزشکی تامین می کنیم.

تمایز کلیدی ما چابکی، نظامندی، پاسخگویی و همچنین رعایت اصول اخلاقی در راستای دغدغه های مخاطبین می باشد.

تفکرسیستمی و استفاده از رویکردها و ابزارهای متناسب، همواره بعنوان یکی از استراتژی های نویان، مطرح بوده است، که در همین راستا پیاده سازی و دریافت گواهینامه کیفیت ISO9001:2015 و رضایت مشتریان ISO10002  طی سال 2023 انجام گردید.